(Polski) Recenzja: Dead Letter Circus – This Is Warning

30.06.2011

 
 
Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • email
 1. Wojciech82

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  Po tym co zespół zaproponował na oficjalnej EP nazwanej po prostu “Dead Letter Circles” czy singlu “Next In Line” promującym pierwsze oficjalne wydawnictwo zespołu z niesamowitym kawałkiem “Tremors” (według mojej skromnej osoby zdecydowanie najlepszy numer zespołu jaki kiedykolwiek nagrał), spodziewałem się czegoś naprawdę lepszego. A tu po zakupie CD rozczarowanie wręcz zniesmaczenie tym co zespół zaproponował na płytce. Może dlatego mam takie odczucia bo po dziś dzień dźwięczą mi w uszach numery z EP czy wspomniany wyżej “Tremors”. Aczkolwiek wracam do kapeli (EP) napajając niesamowitym łączeniem melodyjności z nową jakością progresywnego rocka. Na zakończenie warto przyglądać się poczynaniom australijskiej sceny progresywnej bo naprawdę jest w czym wybierać…….

  Ps. Polecam australijską formację JERICCO z genialnym kawałkiem “Sun” ,współpracującą Dead Letter Circus. Kolejna świetna ekipa warta uwagi.

   
  • RockOko - Admin

   %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

   Tak, EPka była trochę mocniejsza czy też bardziej przebojowa, ale ta płyta nie jest aż tak słaba, przynajmniej w naszym odczuciu, choć rozumiem i przyznjaę, że jakość EPki pobudzała duże oczekiwania. Dzięki za cynk o Jericco, nie znamy, ale z pewnością sprawdzimy. Tak, w Australii dzieje się wiele dobrego

    
 2. Recenzja: Jericco – Jericco (EP) | RockOko

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  […] mało znanych zespołów alternatywnego rocka. Są tam przedstawiane przez nas już wcześniej Dead Letter Circus i The Butterly Effect, jest Meniscus, Karnivool, mamy także i obiekt niniejszej recenzji, którym […]

   
 

Rock Oko © Wszystkie prawa zastrzeżone. Serwis zaprojektowany przez www.fingerprintweb.pl. Projektowanie serwisów i pozycjonowanie stron.