(Polski) Relacja – 30 Seconds To Mars

22.11.2011

 

 
 
Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • email
 1. Zdzichu

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  Najlepsza końcówka! “Coconut”! Takie smaczki i spontaniczne rzeczy na koncertach są najlepsze. Super recenzja! Pozdrawiam redakcję ;)

   
  • RockOko - Admin

   %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

   Dzięki. Na koncercie miała miejsce jeszcze jedna ciekawostka. Podczas swojego wypadu w tłum po secie akustycznym ktoś zawinął wokaliście mikrofon. Po jego zniknięciu za sceną było widać, że ochrona latarkami szuka czegoś na płycie, ale zguba znalazła się dopiero pod koniec koncertu, kiedy w jednej z przerw z głośników można było usłyszeć odśpiewane przez żeńską (oczywiście) grupkę „Happy birthday to you”. Jared momentalnie się zorientował i poprosił o oddanie sprzętu, co początkowo nie spotkało się z wnioskowanym odzewem. Dopiero, gdy po kilku minutach namawiania cała Arena wsparła wokalistę i zaczęła skandować „Oddaj mikrofon!”, oddelegowana przez pomysłową grupę dziewczyna zwróciła poszukiwany przyrząd. Ot i siła głosu demokratycznej większości.

    
   • Agata

    %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

    To sam Jared przypadkiem wrzucił mikrofon w tłum. Kiedy ludzie zaczeli zasypywać scene glowstickami, to ten odrzucił kilka.. niefortunnie, bo razem z mikrofonem. Mi się wydawało, że ona nawala w mikrofon ‘dziadu, dziadu, dzadu..’ mogłam się pomylić, wiadomo, krzyki, ścisk.. ;)

     
 2. Agata

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  Zdecydowanie zgadzam się z twoją opinią. Zespół ma dziwną blokadę jeżeli chodzi o piosenki ze starszych płyt, a szkoda.. Momentami miałam wrażenie, że te całe pogadanki i znikanie ze sceny na kilka minut są tylko po to, aby nabić 1,5 h które zobowiązani byli zagrać.. Nie chcę myśleć o nich źle, ale tak to wygląda. Zdecydowanie koncert 7 był lepszy, m.in. ze względu na The Story, Buddha for mary (akustyczne, ale zawsze), no i hurricane był na żywo ;) Trochę fałszował, może dlatego zdecydowali się na video (?) Swoją drogą to miłe, że zagrali dwa koncerty. Ok, nie przedłużając, uważam, twoją recenzję, za bardzo udaną ;)

   
 3. Agata

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  a i piosenka to “Night of the hunter”, nie “hunter” ;)

   
  • RockOko - Admin

   %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

   Dziękuję za podzielenie się wrażeniami, miłe słowa i korekty. Tak, szkoda, że numery z pierwszej płyty praktycznie w całości wypadły z ich koncertowego repertuaru, ale cóż…

    
 

Rock Oko © Wszystkie prawa zastrzeżone. Serwis zaprojektowany przez www.fingerprintweb.pl. Projektowanie serwisów i pozycjonowanie stron.