Wywiad: Adam Waleszyński – Tides From Nebula

24.10.2014

Są jednym z czołowych zespołów instrumentalnego rocka nie tylko w naszym kraju, ale i na naszym kontynencie. Są jednym z niewielu polskich zespołów, który regularnie jeździ w trasy po Europie. Niedawno wrócili z serii koncertów, które zagrali w krainie oddalanej od naszych słowiańskich równin o jakieś drobne 6000 kilometrów. Obecnie przebywają na wypadzie po całej Europie wraz z zespołami After The Burial, Monuments oraz Circles. Zaraz po tej trasie rozpoczynają serię koncertów w Polsce, po zakończeniu których wyruszają w kolejny, tym razem headlinerski objazd po Europie. Przed rozpętaniem się tego całego jesiennego koncertowego szaleństwa, udało mi się spotkać się z gitarzystą Tides From Nebula, Adamem Waleszyńskim, i porozmawiać m.in. o muzyce, życiu, przygodach, trudzie, Maynardzie, krowach, bieliźnie i innych mniej lub bardziej metafizycznych tematach.

Część 1 – Indie

Dzikość publiczności, życie w zupełnie odrębnej rzeczywistości, krowy, psy, riksze i porządek w chaosie.

Część 2 – Trasy/Muzyka/Życie

Życie muzyka, muzyka w życiu, emocje a odbiorca, przygoda a trud, magia niewidzialnego połączenia.

Część 3 – Słowa a dźwięki

Czy do iskier można się przyzwyczaić, czy słowa są ważne, czy Maynard jest dupkiem, dlaczego melodie i gdzie emocja agresji.

Część 4 – Adam

Wspomnienia, elektronika, dźwięki a stany emocjonalne, co robi z Adamem Deftones i co robi Adam z bielizną.

Rozmawiał: Krzysztof Bienkiewicz

 
 
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
  • email
Możliwość komentowania Wywiad: Adam Waleszyński – Tides From Nebula została wyłączona
 

Komentowanie wyłączone.

 

Rock Oko © Wszystkie prawa zastrzeżone. Serwis zaprojektowany przez www.fingerprintweb.pl. Projektowanie serwisów i pozycjonowanie stron.