(Polski) Relacja – Koncert NAO

05.09.2011

 

 
 
Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • email
 1. Naofan

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  Koncert był miażdżący! Przychylam się do opinii autora :D

   
 2. Wojciech82

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  Dzięki za przypomnienie o NAO. Kazał sobie zespół trochę poczekać na debiutancką płytkę, szczerze oprócz kawałka promującego płytkę oraz dwóch kolejnych otworów (nie licząc demówki wydanej bodajże w 2007 czy 2008 roku) nie miałem okazji w całości jej przesłuchać i ocenić, jednak nie ulega wątpliwości że zespół ma potencjał a tym bardziej cieszy to że pochodzi z Polski. Mimo tych wszystkich naleciałości kojarzących się muzycznie z Pineapple Thief, Pure Reason Revolution, Aereogramme itd., jakoś to specjalnie nie przeszkadza (bowiem czy można w tych czasach jeszcze coś nowego stworzyć, pokazać nie można, można co najwyżej po eksperymentować), wręcz przeciwnie zespół powoduje że człowiek siada bądź leży i słucha napawając się przy tym niesamowicie.
  Pozostaję tylko czekać na koncert gdzieś bliżej miejsca zamieszkania (w tym przypadku Kraków bądź Katowice pozostają tym miejscem), no i szkoda że tak ciężko o płytę.

   
 3. NAO

  %A %B %e%q, %Y o godz. %I:%M %p

  Płytę można zamówić przez stronę http://naotheband.pl/ W ciągu kilku dni puka do drzwi. Jest też do zassania w formie mp3. Katowice i Kraków w listopadzie :)

   
 

Rock Oko © Wszystkie prawa zastrzeżone. Serwis zaprojektowany przez www.fingerprintweb.pl. Projektowanie serwisów i pozycjonowanie stron.